1e Avondmarkt Sluis / Sluise feesten - dinsdag 28 juli 2026

DSC04582

1e avondmarkt / Sluise feesten - dinsdag 28 juli 2026

Gezelligheid, muziek, animatie, braderie...dat zijn de avondmarkten oftewel de Sluisse feesten in Sluis.

Vanaf 11.00 uur tot 22.00 uur is er een grote braderie / markt in het centrum van Sluis, ook zijn de winkels tot 22u geopend. Winkeliers en handelaars bieden op deze markt leuke koopjes aan en de standwerkers zorgen voor heus spektakel. Wedden dat ze menig luisteraar een lach op het gezicht bezorgen? 

   

Wie de avondmarkten eens van bovenaf wil bekijken, kan de Belforttoren beklimmen. Dit is mogelijk tot 20u. 

Bij diverse horecazaken is er (live) muziek vanaf circa 17 uur. 

   

Straatacts:

Tussen 13 en 17 uur:

Racebob: Een enorme botsauto, dreunende disco en een vleugje romantiek: deze heren brengen sfeer waar ze ook verschijnen. Wat begon als een gemiste jeugddroom groeide uit tot een hilarische act vol muziek, interactie en entertainment. Als er dames en ook nog bloemen in het spel zijn, is het feest compleet. 

Tussen 17 uur en 22 uur:

Alfredo's: De Alfredos brengen een vrolijke mix van muziek. Met hun vrolijke verschijning weten zij jong en oud direct te betrekken in hun show.

Brass Explosion: In het centrum barst het feest los met deze energieke brassband. Dreunende drums, swingende ritmes en sierlijke danseressen zorgen voor een tropische sfeer in de winkelstraat. De glimmende koperinstrumenten laten iedere noot sprankelen en de danseressen maken het plaatje compleet.  

Enchanted Flowers: Op het moment dat de muziek tot leven komt, ontwaken de Enchanted Flowers. Deze imposante, drie meter hoge bloemenacts combineren kleur, dans en licht tot een magisch totaalbeeld. Overdag trekken de kleurrijke creaties direct de aandacht, terwijl ze ’s avonds transformeren tot een sfeervol lichtspektakel.

 

Rainbow Showbirds: Een explosie van kleur en beweging!
Met de energieke act Rainbow Showbirds krijgen de Sluise straten direct een vrolijke en spectaculaire uitstraling. Deze levendige groep artiesten brengt een bonte stoet kleurrijke papegaaien tot leven, vol dans, dynamiek en flair. 

Praktische tips voor bezoekers:

  • Komt je met de fiets? Deze kun je stallen op o.a. Walplein, Groote Markt (achterzijde Belfort), Ridderstraat (bushalte).
  • Kom je met openbaar vervoer? Buslijn 42 rijdt vanaf Brugge (B) en Breskens (veerhaven) naar Sluis. Klik hier voor openbaar vervoer reisplanner
  • Kom je met de auto? Er zijn grote parkeerterreinen dicht bij het centrum. Indien deze vol zijn, opent het parkeeroverloopterrein in de St. Annastraat. 
  • Openbaar toilet: St. Annastraat 15 

Wanneer

di 28 juli 2026 van 11:00 tot 22:00

Prijs

Gratis